8299 ECLIPSE
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 8299 |
| Color | BLACK AND WHITE |
| Bundle | 3 |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 9 |
| Length | 297cm / 117inch |
| Height | 195cm / 77inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 3000kg |
| Block | 8299 |
| Color | BLACK AND WHITE |
| Bundle | 4 |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 4 |
| Length | 297cm / 117inch |
| Height | 195cm / 77inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 1344kg |
| Block | 8299 |
| Color | BLACK AND WHITE |
| Bundle | 5 |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 7 |
| Length | 297cm / 117inch |
| Height | 195cm / 77inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 2352kg |